| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Надписи  (Прочетена 2290 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gruyo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 281
  • Населено място: София
  • Конювишки джентълмен
Надписи
« -: 07 Август, 2014, 08:13:50 »
Как или кой може да  направи  нови  надписи  по лицев  панел.Случката е  следната сдобих се  с  прекрасен  ресивър  Онкио  от 1977 год. мо  предишният  собственик   го е  минал с препарат за  почистване  на  джанти, и сбогом  надписи .Ако  ми поправят  фотото  ще  го снимам  да видите  как е "наказан"  .Засега чакам предложения  или  акъл  !!! :flag_of_truce:
Удрииии!!

Неактивен никони

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 18
  • Населено място: София
Re: Надписи
« Отговор #1 -: 07 Август, 2014, 08:50:41 »
 Отиди в най-близката рекламна агенция...
Не всеки дефект в схемата води до ефект в звученето и не всичко което изглежда добре на осцилоскопа звучи добре в говорителя...

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: Надписи
« Отговор #2 -: 07 Август, 2014, 10:00:16 »
Ако те устройва черно бял вариант, можеш да си ги направиш сам с COREL, стават перфектни. Аз си правя така лицевите панели.
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен didov

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 603
  • Населено място: Попово
Re: Надписи
« Отговор #3 -: 07 Август, 2014, 18:46:34 »
След като си ги направил на COREL, и излязат от принтера черно бели, какво го правиш после листа с надписите? Проблема е самото оформяне, залепяне на панела.

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3323
  • Населено място: София
Re: Надписи
« Отговор #4 -: 07 Август, 2014, 18:52:24 »
Правиш ги във векторен формат и ги пращаш на режещ принтер, има на някои места. После  е трудно само местата да им уцелиш ако ест неси сканирал предварително лицевия панел и не го ползваш за бланка. Ест на фолио се печатат с необходимия цвят на фолиото.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: Надписи
« Отговор #5 -: 07 Август, 2014, 19:17:31 »
След като си ги направил на COREL, и излязат от принтера черно бели, какво го правиш после листа с надписите? Проблема е самото оформяне, залепяне на панела.

Извини ме, ама не разбрах кого попита, мен или Пичагата....Моят метод няма нищо общо с написаното от него....
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен didov

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 603
  • Населено място: Попово
Re: Надписи
« Отговор #6 -: 07 Август, 2014, 19:22:24 »
Извини ме, ама не разбрах кого попита, мен или Пичагата....Моят метод няма нищо общо с написаното от него....
Теб, попитах. Това ми хареса, от линка, но не дават подробности. http://forge.abcd.harvard.edu/gf/project/epl_engineering/wiki/?pagename=front+panel+design+using+Inkscape

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: Надписи
« Отговор #7 -: 07 Август, 2014, 19:25:09 »
Е, моят е подобен, описал съм ти го на ЛС....
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Надписи
« Отговор #8 -: 07 Август, 2014, 22:33:43 »
ЛазАр и режещ принтер има при мен - Mouseprint.
Moга да съдействам. Дигитален и офсетов печат - също. Става дума за София.
Омраз!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |