По тази схема с тези лампи имам няколко корекции на стойности и топология които бих направил лично аз:
Катодните резистори на двете половинки 6Н8С да станат еднакви със стойност 220 ома.
Резистора в анода на предусилвателя да се намали от 10к на 4.7к.
От анода на горния триод на предусилвателя към маса да се свърже кондензатор 47 микрофарада 400 волта.
Отоплителното напрежение за 6Н8С трябва да се повдигне с резистивен делител захранен от анодното напрежение, така че потенциала му спрямо маса да стане около 70 волта. (няма проблем това да се направи дори отоплението да е общо за предусилвателната и крайната лампа). От средната точка на делителя към маса е добре да се постави кондензатор 1 - 10 микрофарада да кажем за съответното напрежение.
По този начин:
- предусилвателя става класическа схема SRPP с всичките й предимства
- увеличаваме анодния ток на предусилвателя на 9 милиампера
- получаваме 260 волта анодно напрежение за предусилвателя, допълнително филтрирано
По отношение на крайната лампа, там какъв режим ще изберем много зависи от това какъв изходен трансформатор се използва, при какъв ток се насища и всичко останало. В момента е избран ток около 30 милиампера, с конкретните ти изходни трансформатори ще трябва да пробваш и в зависимост от това дали амплитудата се ограничава относително симетрично може да се наложи да се промени този ток към увеличение евентуално.
Прибавяне последователно на всички първи решетки на всички лампи на грид стопер резистори със стойност около 1к против самовъзбуждане може да се наложи ако се забележи склонност към нестабилност.
Успех!