| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Простотийки, майтапи, бъзици  (Прочетена 236055 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен radio-hobi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1055
  • Населено място: София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #195 -: 05 Юни, 2014, 16:19:11 »
Това ме разби от смях  :rofl:
http://vbox7.com/play:c1422bd7df

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #196 -: 05 Юни, 2014, 16:35:55 »
Това съм го виждал и преди заедно с цялата друга купчина простотии за свободна енергия. Да ти кажа изобщо вече не са ми смешни а супер досадни. На тоя колко удобно кабелите му висят отстрани на масата и с ръката бара отдолу докато пали втората свещ. Аман от простотии.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3549
  • Населено място: Варна
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #197 -: 05 Юни, 2014, 18:42:34 »
Измама,следете му внимателно ръцете.Специално тази която не участва в паленето или гасенето на свещите.Бърка под масичката и включва и изключва.

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #198 -: 06 Юни, 2014, 08:55:13 »
Гледайте клипа до края, слага кабелите на масата, за да се вижда, че не ги пали отдолу.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #199 -: 06 Юни, 2014, 11:56:43 »
Да, само дето свещите закриват ръба на масата, и сигурно за пирона който минава през свещта от другата страна е захванат друг проводник който отива под масата, и свещта удобно го закрива. Ти Мано да не би да си помисли че верно получава ток от свещите? Има толкова безброй начини да се направи да изглежда че е някак си без да е така, че последното нещо което ще повярвам е че е така ако съм го видял във видеото. Има такива възможности за измама, монтаж и т.н. така че няма да се учудя на нищо. Те фокусите са измислени отдавна.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен rkounev

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 542
  • Населено място: София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #200 -: 06 Юни, 2014, 11:59:00 »
Още повече фокусниците с технически умения :lol:

Неактивен A.Z.Jordanov

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 23
  • Населено място: Около-София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #201 -: 06 Юни, 2014, 12:05:38 »
 :D А не е ли по лесно таз лампичка която слага да е с две медни жички .
 Клипа е с такова качество не случайно . :D
 :master2: Кружката не е с кой знае какава консумация така че не проблем да се слагат какви ли не кабелчета и емайлирани проводници .  :crazy:
Не съм тъп обичам да задавам тъпи въпроси,да дразнЪ . И всичко това е защото ме мързи да мисля .

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #202 -: 06 Юни, 2014, 12:28:29 »
Бе всичко може, все ми е тая как точно е направено :) може и в масата да има дупка под крушката :)
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #203 -: 06 Юни, 2014, 16:13:35 »
:D А не е ли по лесно таз лампичка която слага да е с две медни жички .
 Клипа е с такова качество не случайно . :D
 :master2: Кружката не е с кой знае какава консумация така че не проблем да се слагат какви ли не кабелчета и емайлирани проводници .  :crazy:

Пиши грамотно, бе колега !
« Последна редакция: 06 Юни, 2014, 16:19:43 от gmateev »
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #204 -: 06 Юни, 2014, 16:20:14 »
Според мен това е печатна грешка, „ш“ и „ж“ са едно под друго на клавиатурата по БДС. Как можа да си помислиш че колегата пише КруЖка :)
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #205 -: 06 Юни, 2014, 17:15:27 »
Е, то да е само круЖка ?!  :)
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен A.Z.Jordanov

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 23
  • Населено място: Около-София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #206 -: 06 Юни, 2014, 17:31:26 »
 :blush: :blush: Леле какъв срам ме хвана . Няма да пиша повече от телефона .  :hi:
Не съм тъп обичам да задавам тъпи въпроси,да дразнЪ . И всичко това е защото ме мързи да мисля .

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3549
  • Населено място: Варна
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #207 -: 06 Юни, 2014, 17:49:59 »
И аз ги пиша такива като бързам :D

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #208 -: 06 Юни, 2014, 18:52:08 »
Освен липсващото тире друга груба грешка правописна заради която да си заслужава да му правиш забележка не виждам, но може и да пропускам нещо.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен A.Z.Jordanov

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 23
  • Населено място: Около-София
Re: Простотийки, майтапи, бъзици
« Отговор #209 -: 06 Юни, 2014, 18:57:04 »
 :flag_of_truce: Доста съм оплескал извинявам се .  :drinks: Другия път ще прегледам .  :writer:
Не съм тъп обичам да задавам тъпи въпроси,да дразнЪ . И всичко това е защото ме мързи да мисля .

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |