| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Какво трябва да върнем на Булсатком след прекратяване на договора?  (Прочетена 11870 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
В комплекта за приемане на тв на Булсатком влизат стойка,конвертор,чиния и приемник с дистанционно управление.Какво трябва да се върне на фирмата след прекратяване на договора.Чинията и стойката не трябва ли те да демонтират?Какво ще стане ако не върна нищо?Компонентите не са ли изплатени или не влизат ли като безплатни за да сключиш договор?

Неактивен сашо

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 140
  • Населено място: sofia
 ако е изтекъл договорът - нищо, иначе теоретично всичко

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Както е казал колегата, ако е изтекъл договора просто спираш да плащаш и толкова. Не се притеснявай за другото. Всичко остава за теб, но ти тоя приемник няма какво да го правиш. Ако някой ден решиш да си плащаш, отиваш и плащаш една месечна такса и гледаш един месец.

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Точно! И това е най-хубавото. Не е като при кожодерите с годишни и по-дълги договори, при които ползваш, не ползваш услугата плащаш. Преди бях на Близу и когато изчезвахме, се налагаше да оставяме на приятели да плащат неползваните услуги телевизия и нет. Сега е кеф, кацаме със самолета в София, минаваме през офис на Булсат и докато си дойдем в къщи вече имаме телевизия без да сме плащали месеците на отсъствие. Затова сега минах и на такъв бездоговорен интернет: плащаш - имаш; не плащаш - нямаш.
А първата година и Булсат е с договор, за да си избият апаратурата.

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Всъщност вече няма значение:оборудването беше на братовчедка ми.В събота ме извика да демонтирам чинията със стойката и ми даде всичко.Днес се обади да ги върна.И в крайна сметка какво ми остана:висенето от прозореца да демонтирам и две ходения с колата до тях.И аз за какво се хванах-имам си действаща сателитна система?! ???

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
ами четете договорите , като ги сключвате и си пазете екземпляр за вас, те на това разчитат , че българина е ... нехаен , предложат му любов и целувки , а той подписва за бой, секс и сръбска музика :hi:

Неактивен ONZI

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1036
  • Населено място: Севлиево
  • Митко Матев 0886739549
ами четете договорите , като ги сключвате и си пазете екземпляр за вас, те на това разчитат , че българина е ... нехаен , предложат му любов и целувки , а той подписва за бой, секс и сръбска музика :hi:
:lol: :rofl: :rofl:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |