| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Лампов усилвател в кутия от усилвател Студио 2  (Прочетена 17720 пъти)

0 Потреб. и 6 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Кирил

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 78
  • Населено място: Добрич
Стига троши здрави радиа!

Неактивен васил

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 217
  • Населено място: софия
Ми то из нета нищо не намерих за Люка радиограмофон ама сега нямам трафове а и никой не го иска а да дойде да си го вземе кой та на магнетофона споменат в предишните ми постове трафа става ли а и аз колко съм строшил бедна ти е фантазията а аз траф не знам баш как да навия да пренавия знам ма да навия надали . :--- ::)

Неактивен васил

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 217
  • Населено място: софия
Кой иска дървения идва гледа го ще му сложа лампи и ще го пробваме заедно ако гръмне ще сваля цената а и го менкам за трафове и някой лампи подробности на лични за тоя радио грамофон Люка .

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Според мен е по-скоро радиола "Люкс", доста са били разпространени  у нас в края на 60 години на миналия век.
http://www.rw6ase-dok1.narod.ru/f/ljuks00.jpg - ето това.
Омраз!

Неактивен Кирил

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 78
  • Населено място: Добрич
Публикувай си 1 обява с цени на радиата, ще събереш пари и ще си купиш подходящи части, като се посъветваш с хората тук(преди да ги купиш)

Неактивен васил

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 217
  • Населено място: софия
O то тва дето аз имам е много зле тоест казвайте инфо за его и пак не отговаряте за изх траф на магнетофон унитра  зрк145 лампов пак искам да знам дали ще стане . А за радилцето браво оцели го понеже надписа отпред е изкривен немога да го разчета а някой иска ли го само тва устана другото е изтрошено вече. :( А  на този радиогармофонЛюкс трафовете стават ли .  :D
« Последна редакция: 01 Юни, 2013, 09:48:27 от васил »

Неактивен Fender_str

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 59
  • Населено място: Варна
Kазах вече от магнетофон зрк145 лампов трафа му така или имам радио ЛЮКА само това пише не знам нищо за него не знам , утре ще го провера и какво като е китарен тва не му е проблем да сфири и на грамофн вързан вместо китарата става ли трафа от магнетофона тако и не получих отговор а и всичко е пробито и навряно студиото е разбено ,  :hi: утре ще продължа пренавивал съм траф но хич не е лесно поне на мен не ми беше лесно айде Наздраве .
Щом си такъв разбирко, оправяй се! Да няма после защо криви!

Неактивен васил

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 217
  • Населено място: софия
Не съм отворко и не ми пука аз ако чуя звук дори и развален ще ми е добре значи става е тва искам да чуя не е толко трудно и на радио грамофона ще му го взема и съм готов за сега това пък после ще носа да ми навиват трафове .  :drinks:

Неактивен Fender_str

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 59
  • Населено място: Варна
Оф.. Случайно да знеш спектъра на електрическата китара? Че и тон корекцията си е като за китара... От към 80Hz до към 5kHz, тва не е хай фи усилвател!

Неактивен васил

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 217
  • Населено място: софия
Стига ся дай една проста схема по лесна за мен ама с тез лампи айде кат тази не става аз друга не успях да намера .  ???
« Последна редакция: 01 Юни, 2013, 11:39:59 от васил »

Неактивен Fender_str

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 59
  • Населено място: Варна

ЕЛ84=6П14П
12АХ7=ЕСС83=6Н2П

Неактивен васил

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 217
  • Населено място: софия
Ама казах проста добре и тая става . Айде примирие .  ;)

Неактивен Fender_str

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 59
  • Населено място: Варна
Това е почти възможно най-простата, ако и тая е сложна...

Неактивен васил

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 217
  • Населено място: софия
Не бе не ми е сложна е малко все пак не съм спец добре е бива сега остава да видя да напиша компонентите и трафове май ще намажа .

Неактивен васил

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 217
  • Населено място: софия
Качвам една снимка на която се вижда горе долу как е станало в пон. продилжавам мисля че без трафове изходни да не почвам още е вижте . И кажете мнение . Някой цокли не са сложени . :Д

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |