| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Не мога да пращам снимки на Л.С.  (Прочетена 559 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен mirkata

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 148
  • Населено място: Хасково
Не мога да пращам снимки на Л.С.
« -: 10 Септември, 2024, 18:05:09 »
За форума нямам проблеми. За Л.С. трябва да пратя снимката като линк. Знам, че имам няколко линка  за сайтове в компа, но....ГРЕДА!
Къде закрити, къде искат регистрация, къде платени. Не можах да намера безплатен сайт и без да иска регистрация. 
В някои сайтове  имам регистрация, но получателя и той трябва да е регистриран, за да може да я види, ама аз не знам дали той има регистрация там.....
Та, може и да не съм догледал, но ако някой може да ми даде идея и указания, ще му бъда благодарен.
Който може, го може.

Активен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1545
  • Населено място: Варна
Re: Не мога да пращам снимки на Л.С.
« Отговор #1 -: 10 Септември, 2024, 18:50:28 »
За форума нямам проблеми. За Л.С. трябва да пратя снимката като линк. Знам, че имам няколко линка  за сайтове в компа, но....ГРЕДА!
Къде закрити, къде искат регистрация, къде платени. Не можах да намера безплатен сайт и без да иска регистрация. 
В някои сайтове  имам регистрация, но получателя и той трябва да е регистриран, за да може да я види, ама аз не знам дали той има регистрация там.....
Та, може и да не съм догледал, но ако някой може да ми даде идея и указания, ще му бъда благодарен.

никой не може!  :D :D :D

Неактивен didov

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 612
  • Населено място: Попово
Re: Не мога да пращам снимки на Л.С.
« Отговор #2 -: 10 Септември, 2024, 19:12:25 »
Ползвай DOX abv.bg. Качваш си напр. снимка или друг файл. Само, че има период през който е активен. Ето като резултат какво се получава.
https://dox.abv.bg/download?id=9c38d2d896# - Линк за сваляне

Неактивен mirkata

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 148
  • Населено място: Хасково
Re: Не мога да пращам снимки на Л.С.
« Отговор #3 -: 10 Септември, 2024, 19:16:16 »
никой не може!  :D :D :D

Както съм писал, аз мога да пращам снимки на Л.С. Но не съм сигурен дали получателя ще я отвори. Защото тези сайтове станаха платени и или искат регистрация. Аз съм регистриран в някои  подобни сайтове.
Та, искам когато пратя снимка на Л.С. получателя да я отвори, а не да търси да се регистрира в този сайт.
Дано сега бъда разбран.
Който може, го може.

Неактивен mirkata

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 148
  • Населено място: Хасково
Re: Не мога да пращам снимки на Л.С.
« Отговор #4 -: 10 Септември, 2024, 19:24:48 »
Ползвай DOX abv.bg. Качваш си напр. снимка или друг файл. Само, че има период през който е активен. Ето като резултат какво се получава.
https://dox.abv.bg/download?id=9c38d2d896# - Линк за сваляне

Благодаря didov за подсказката. https://dox.abv.bg  го използвам за големи файлове, когато трябва да ги пращам, има опция за определяне време за действие. Но за тази цел изобщо не се сетих.
Благодаря.
Който може, го може.

Неактивен Gabo

  • Собственикът на Sandacite.com
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 641
  • Населено място: Пазарджик
    • https://www.nesiprav.com
Re: Не мога да пращам снимки на Л.С.
« Отговор #5 -: 10 Септември, 2024, 19:35:16 »
За форума нямам проблеми. За Л.С. трябва да пратя снимката като линк. Знам, че имам няколко линка  за сайтове в компа, но....ГРЕДА!
Къде закрити, къде искат регистрация, къде платени. Не можах да намера безплатен сайт и без да иска регистрация. 
В някои сайтове  имам регистрация, но получателя и той трябва да е регистриран, за да може да я види, ама аз не знам дали той има регистрация там.....
Та, може и да не съм догледал, но ако някой може да ми даде идея и указания, ще му бъда благодарен.
Ами Колега, АКО бяхте си направи труда да прочетете ПРАВИЛА НА ФОРУМА!!! и по точно
Цитат
чл. 10 Всички снимки публикувани във форума трябва да се прикачват към темата от предвидения за целта бутон под надписа [Прикачи:] Снимки пуснати като линкове от други сайтове са ЗАБРАНЕНИ и темите ще бъдат премахвани без предупреждение.
(Тъй като няма как  да се осъществява контрол от страна на Администраторите при прикачване на файлове (и в частност -снимки) във Лични Съобщения, такава функция не е предвидена.
Обменете си е-майли, телефони и там си пращайте каквото ви е нужно, форума не се явява заместител на пощата, а друг метод за комуникация.)
нямаше да се налага да ВИ го обяснявам ПАК!!!!!
Л.С. са за да обмените контакти - мейли, телефони, Вайбъри, Телеграми и каквото иската и си пращате каквото щете. Щото ако двама 'колеги" решат, че могат да си обменят малко по-специални файлчета, нали знаеш АЗ къде ще ходя да ме навеждат?!?!
Сега Вече АЗ РАЗБРАН ЛИ СЪМ ИЛИ НЕ СЪМ РАЗБРАН?
« Последна редакция: 10 Септември, 2024, 23:34:34 от Gabo »

Неактивен mirkata

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 148
  • Населено място: Хасково
Re: Не мога да пращам снимки на Л.С.
« Отговор #6 -: 10 Септември, 2024, 20:12:47 »
ОК, извинявам се за неразбирането. Това условие го знаех, но мислех, че се отнася само за постване на снимки в темите, но не и в Л.С.
Занапред ще знам.
Който може, го може.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |