Въпросът поначало беше за трансформатора: тороидалните трансформатори имат проблем с укрепването на навивките, тъй като при тях проводниците неизбежно се кръстосват. Най-често се заливат с епокси лакове, което прави трудна задачата за тяхната преработка. Може да се пробва донавиване, но при ток 20А проводника трябва да е със сечение поне 4 - 6 кв.мм. Навиването дори само на няколко навивки допълнително (предполагам, че коефициента е около 1V/нав.) с такава жица (шина) си е приключение. Освен това, само лаковата изолация на проводника не е достатъчна.
Ако трафа е оразмерен да дава 12V при 20А, напрежението на п.х. ще е над 13-14V. Освен това, ако е 220/12V при 230V в първичната, изхода може да е над 16V на п.х. Това питащия трябва да измери.
Работил съм във фирма (РЕС), която произвеждаше и продаваше FM предаватели, които много се търсеха след 1990г, та знам, че захранването им беше много критично (и тежко) - трансформатора и радиаторите бяха повече от половината от обема на корпуса, а най-мошните (над 1kW) се захранваха с отделни блокове Harmer&Simmons, с цена...
По отношение на схемата: стабилизира си напрежението, за тези които не виждат - да разгледат внимателно входите вериги на ОУ. При тази схема точно колекторите на мощните транзистори са на маса, т.е. не е необходима изолация.