| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Софиянци ще могат да гледат аналогова телевизия на 31 канал  (Прочетена 1513 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен DVS

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 141
  • Населено място: София
Ако живеете на 5-6 метра от нас, включете телевизора си на канал CH-31, система PAL-B и вижте… как разбивам ретро играта Super Mario, а по-късно гледайте Star Wars от VHS касета и видео Акай, както в доброто старо време!

P.S. По желание на зрителите мога да излъча и Флашданс, записан на касета Бетамакс, с едногласов превод :D.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1986
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен Борис Борисов

  • Модератор
  • Квантов електрон
  • *****
  • Публикации: 447
  • Населено място: гр.Бяла, обл.Русе / София
  • Борис Борисов
Излъчването от бетамакса би било интересно :D

Неактивен lz1tka

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 596
  • Населено място: Костинброд
Колега дай по точен адрес,идваме на палатка под прозореца ти, имам 4 инчов аналогов тв. Тъкмо мислих да къмпингувам...
Питай комшиите си,дали ще имат  против да стъкмя лагерен огън?  8)
73!

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 963
  • Населено място: София
Имам го същото чудо "Video Sender" , най-много съседите над теб и под теб и на етажа да хванат някакъв слаб сигнал. А даже имам и същата конзола, ама по-готиният вариант с истинско VRT чипче ето виж :)

Неактивен yooo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 182
  • Населено място: София
Да направим едно уточнение . Говорим за аналогова ТВ. Всяка стара ТВ.игра и видео магнетофони , а може и др. устройства имат модулатори . Плюс малко труд , става ТВ. предавател . Ето Ви идея как се прави . Пробвал съм го и е с добро качество . Може и по елементарна схема бъде . :) Канала зависи от настройката на модулатора .

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1341
  • Населено място: София
Не знам от кога е темата ама.при мен сигнала няма да дойдедо 500 км,Варна имам предвид,мен друго ме интересува тия видео сендери има ли такива които само ние да си ги гледаме ,в смисъл аз си пускам на на моя етаж и да може долу само там да ме гледат а не разни съседи , и как им вървят цените , коя марка е по готина като качество , предолагам като се скапят се купуват нови сигурно няма извънгаранционен сервиз...

Все още се продават в Алито. Има както само модулатори така и предаватели.

Ще могат да го гледат и съседите които са в непосредствена близост, която вече се определя от мощността на предавателя. По-важно е да го нагласиш на канал в който няма ефирна цифрова телевизия, защото в противен случай ще пречи на съседите. В момента в България се предава на канал 26, 27, 29, 32, 34, 35, 37, 40, 41 и 42 от дециметровия обхват.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |