| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Публикуване на клип?  (Прочетена 952 пъти)

0 Потреб. и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Публикуване на клип?
« -: 19 Юни, 2020, 08:26:44 »
Колеги има ли друг начин за качване в Сандъците на клип освен през ютуб? Вчера реших да ви покажа как записва Астра 209 с пасаж от 20-30 сек. от песничка на Бийтълс, обаче след някъде половин час ми го блокираха, защото съм нарушавал авторските права?..
0888981645, 072365106

Неактивен azop_v

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 260
  • Населено място: Ст.Загора
  • очаквай неочакваното...
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #1 -: 19 Юни, 2020, 10:14:50 »
Колеги има ли друг начин за качване в Сандъците на клип освен през ютуб? Вчера реших да ви покажа как записва Астра 209 с пасаж от 20-30 сек. от песничка на Бийтълс, обаче след някъде половин час ми го блокираха, защото съм нарушавал авторските права?..
Слагат си ламаринка на задника... Че може да си я купил плочата, записа...

Напиши upload image, в адресбара, и си избери сайт.

Не е толкова удобно, но ще можем да видим и чуем каквото си записал.

Лек ден!
Timeo Danaos et dona ferentes...

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #2 -: 19 Юни, 2020, 10:33:45 »
Благодаря, ще пробвам!
Иначе, че имам всички албуми на Бийтълс е факт. И то купувани от магазин, пазя и касовите бележки и какво от това? И друго, предишните ми клипове са озвучени също с известни изпълнители, пък не им наруших авторските права? А бе, шантава работа...
0888981645, 072365106

Неактивен Gabo

  • Собственикът на Sandacite.com
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 650
  • Населено място: Пазарджик
    • https://www.nesiprav.com
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #3 -: 19 Юни, 2020, 10:44:49 »
Колеги има ли друг начин за качване в Сандъците на клип освен през ютуб? Вчера реших да ви покажа как записва Астра 209 с пасаж от 20-30 сек. от песничка на Бийтълс, обаче след някъде половин час ми го блокираха, защото съм нарушавал авторските права?..
не съм 100% сигурен, но мисля, че ако при качването на клипа, избереш да не е публичен, а 'скрит', 134735-0, (т.е. виждат го само тези, с които си споделил линка), то системите на YouTube не го засичат. /поне при мен клип, който 2 г. седеше 'скрит' не 'нарушаваше', в момента в който го направих 'Публичен' и ми пратиха писмо/

Неактивен azop_v

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 260
  • Населено място: Ст.Загора
  • очаквай неочакваното...
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #4 -: 19 Юни, 2020, 21:56:25 »
Благодаря, ще пробвам!
Иначе, че имам всички албуми на Бийтълс е факт. И то купувани от магазин, пазя и касовите бележки и какво от това? И друго, предишните ми клипове са озвучени също с известни изпълнители, пък не им наруших авторските права? А бе, шантава работа...
Подведох те, без да искам...

Не трябва "upload image", а "upload video"...

Ето сайт за тези неща..., https://streamable.com.

Качваш, копираш адрес и поставяш , където има нужда.

Пример: https://streamable.com/g5n1se

Извинения!  :drinks:

« Последна редакция: 19 Юни, 2020, 22:18:52 от azop_v »
Timeo Danaos et dona ferentes...

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #5 -: 19 Юни, 2020, 23:10:26 »
Няма защо, не бързаме, да сме живи и здрави! Утре пробваме.
0888981645, 072365106

Неактивен радиото

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 754
  • Населено място: Лом
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #6 -: 20 Юни, 2020, 11:15:14 »
Няма защо, не бързаме, да сме живи и здрави! Утре пробваме.
Слави , запиши някоя елементарна песничка , ама да е качествена . Иначе винаги търсят авторски права . Аз за това пускам една и съща лента , щото поне не ми я спират .

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #7 -: 20 Юни, 2020, 12:28:50 »
0888981645, 072365106

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #8 -: 20 Юни, 2020, 12:55:41 »
Най после стана! Благодаря на колегата azop_v, който ми показа заобиколна пътечка!
Благодаря и на Gabo, че ми изостри любопитството и доста почетох правилата на ютуб, за които обаче трябва да имаш юридическо образование! Както и да е, по принцип можеше да се направи възражение, да доказваш, че не си го направил с комерсиална цел, че не си камила и т.н., просто голяма разправия за нищо! И то, оказва се, че имат претенции за последните 35 секунди от клипа!? Иначе, май е могло да заобиколя санкциите, но е трябвало още при качването да скрия записа, а не да е публичен?
Благодаря и за съвета на радиото! То, натам вървеше, но като си помислех, че отново трябва да да правя "студио" и да затрия час и половина за минута и половина клип, направо ме втрисаше...
По-късно ще се върна в другата тема за съветския магнетофон за "обяснителна записка".
0888981645, 072365106

Неактивен радиото

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 754
  • Населено място: Лом
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #9 -: 20 Юни, 2020, 14:51:22 »
Пробаhttps://streamable.com/cuul3s

Ами получило се е супер !  Когато имаш време , напиши правил ли си нещо по машината .
                       :bravo:

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Публикуване на клип?
« Отговор #10 -: 20 Юни, 2020, 17:49:09 »
Ами колега, писах в другата тема, но и тук. Сериозната трудоемка работа беше смяната на 32 електролитни кондензатора! Иначе, рутинните разглобяване, измиване, почистване и смазване на механиката (ремъците нарочно не ги смених). Никакви настройки не съм пипал. Впрочем, машината по всичко личи, че е "на малко километри", но е сравнително лошо съхранявана. Друго по-дребно, нова крушка на мрежовия индикатор, ремонт на гнездото предпазител-мрежов превключвател, залепване на спукан капак, изработка на капаче на гнездото за кабела и май това е..
0888981645, 072365106

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |