Доколкото разбрах, имаш 11 волта между 10 и 12 крак на мястото на едното STK и 30 на мястото на другото. Няма как да е така, при условие, че D23, който е само за 4.3 волта, е изправен.
Този усилвател със сигурност ще те победи... От това което пишеш е ясно, че не разбираш много, да не кажа нищо.
В повечето съвременни усилватели с STK чипове, крайното стъпало е изградено изцяло с STKто. Значи, вътре в STK си има диференциален усилвател, усилвател на напрежение и силово стъпало. Тук работата е съвсем различна. Това крайно стъпало е изградено с транзистори, а само силовото стъпало е направено с STK. Диференцианият усилвател и усилвателят по напрежение са насипни-транзисторни. Вътре в чипа STK има само два комплементарни дарлингтон транзистора, всеки изграден с по 3 транзистора, и отделно, един генератор на опорно напрежение за задаване на тока на покой. Цялото крайно стъпало е обхванато от дълбока ООВ по напрежение, но тя не е локална само за чипа STK, а е от изхода на усилвателя към входа '-' на диференциалния усилвател. Та няма как, при липсата на STKто, напреженията да излизат по схема, защото ООВ без него не е затворена.
Има два различни подхода при ремонта на електроника: единият е лаишки - ако заменим всички неизправни елементи с изправни, няма начин да не заработи! Тук няма значение колко разбираш от схемотехника, транзистори и аналогова електроника. Стига да знаеш как се проверяват елементите - почваш от единия край и проверяваш всичко наред... Този подход е правилен и е толкова прост, колкото 2+2=4. Да, обаче... в аналоговата схемотехника нещата никак не са прости колкото 2+2=4. Често способността да смяташ не е достатъчна и този подход при шибаните повреди не работи... трява много да се мисли, а нещата са функция на много променливи едновременно... Някога елементите на мерене изглеждат здрави, но меренето не е при реалните напрежения, при които работят в схемата. А тук имаме високи напрежения!
Другият подход е свързан с познаване на схемотехниката, на начина на работа на конкретното устройство и със способността на ремонтиращия да експериментира, симулира, проверява вериги с подаване на сигнали и проверка на отговора на веригата...
Засега, давай с първия подход, мисля че ти е рано за втория. Трябва да намериш всички неизправни елементи на платката и да ги смениш, да запоиш чиповете и да включиш... Ако имаш късмет и всичко е точно, ще заработи, или поне няма да цъфне като майска роза, та ще може да мериш напрежения...