| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: "Telefunken 40W Spezial"  (Прочетена 18223 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Vladislav

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 94
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #45 -: 17 Декември, 2018, 00:45:22 »
Валери, радиото наистина е прекрасно и аз също се радвам много, че е попаднало при когото трябва. аз ще ти бъда много благодарен, ако можеш да качиш клипчето в Ютюб с по-добра резолюция, макар че и това в българския сайт силно ме зарадва.

Понеже някой попита дали наистина ли радиото е от България, ми се струва, че е интересно да отбележа, че този модел е бил внасян официално в България, като инструкциите за работа под капака са били напечатани във фабриката на български. Зная, защото преди години видях едно такова радио на битака, но цената беше твърде висока. За да не съм голословен:




Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3922
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #46 -: 17 Декември, 2018, 10:20:04 »
Ще направя нов клип, и ще се регистрирам в Ютюб, нашият Вибокс прави доста проблеми, понякога клиповете не вървят. И аз, воден от патриотично чувство, използвах Вибокса, но не е добър, повечето ми клипове не вървят, по едно време бяха някои изчезнали и т.н. Иначе, показаното на снимките радио с българските надписи, се вижда, че си струва, комплектно е и също доста запазено. Дано също да попадне при подходящ човек, иначе от алчност на продавачите, може много редки радиоапарати да се разнасят по битаците докато се изпочупят и повредят.
Аз обаче, все се надявам да се появи говорител за моето, т.е. комплекта да бъде цял.
 :) 

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #47 -: 17 Декември, 2018, 10:42:22 »
Ами аз лично със Vbox не съм имал проблеми никога, обаче действително Youtube е по-добра платформа за клипове. Тук има едно НО, в Ютюб имат силно развит софтуер за разпознаване на музика с авторски права, по този показател огромна част от клиповете ми, са блокирани в много страни. Това е дразнещо! Не знам как е във Vbox обаче, поне до сега не съм имал подобни проблеми там. Желая успех за намирането на говорителя на поносима цена. А като знаеш, че седи някъде забутан при дядото от когото си взел радиото... яд да те хване!
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Boian Mitov

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 39
  • Населено място: Moorpark
    • Mitov Software
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #48 -: 17 Декември, 2018, 18:45:10 »
Vbox клипа а блокиран за мен. Твърди че е поради региона в които съм (САЩ).

Неактивен dinev66

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 459
  • Населено място: Пловдив

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3922
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #50 -: 30 Декември, 2018, 16:51:57 »
Почти 300 лв.  :( , иначе много е добър този говорител.
Дано рестартират аукциона с по-ниска цена  ::) .

Неактивен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1545
  • Населено място: Варна
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #51 -: 30 Декември, 2018, 17:49:50 »
Почти 300 лв.  :( , иначе много е добър този говорител.
Дано рестартират аукциона с по-ниска цена  ::) .
Валери, то пита за твоятя най-висока цена, оферта да отправиш с една дума...

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3922
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #52 -: 30 Декември, 2018, 18:24:02 »
Уфф, не ги разбирам нещата в иБей, нито пък някога съм пазарувал оттам. Нищо не мога да направя  :unknown: .

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #53 -: 30 Декември, 2018, 19:10:46 »
Здравейте! Стършеле, не заблуждавай Валери. Все още си е търг, а не "дай най-добра цена". То темата я дъвкахме на друго място, но явно този продавач се е запънал и не сваля?! И дори при тази цена няма да е към 300 лв., а доста отгоре. Иначе, ако Валери е навит да се бръкне, може да му помогнеме с ибея...
0888981645, 072365106

Неактивен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1545
  • Населено място: Варна
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #54 -: 30 Декември, 2018, 19:51:14 »
Здравейте! Стършеле, не заблуждавай Валери. Все още си е търг, а не "дай най-добра цена". То темата я дъвкахме на друго място, но явно този продавач се е запънал и не сваля?! И дори при тази цена няма да е към 300 лв., а доста отгоре. Иначе, ако Валери е навит да се бръкне, може да му помогнеме с ибея...
Това - geben sie ihr maximalgebot ein - не е ли за оферта? То и нашия аукцион е така, много пъти съм предлагал, по-ниски оферти и някои се съгласяват, преди да свърши аукциона.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3922
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #55 -: 30 Декември, 2018, 19:57:25 »
Колко би струвал транспорта до България ?

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #56 -: 30 Декември, 2018, 20:34:46 »
Валери, по груба сметка (от моя опит), ако платиме тези 147.5 е. , с куриерските разходи до Белене ще ти излезе около 350 лв.?...
0888981645, 072365106

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #57 -: 30 Декември, 2018, 20:46:26 »
Сега погледнах, търгът завършва след полунощ и няма навалица. Иначе,  Стършеле, не че знам езици, но искат наддаване или в нашия случай, даваме максималната цена, т.е. исканата. Е, имал съм случаи, разчитам, че други не са се явили и ще давам исканата, обаче някой чукне 0.5 евро отгоре в последните секунди и заминавам...Тук, предполагам няма да има такова развитие, ама то и това е гъдела на търговете?...
0888981645, 072365106

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3922
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #58 -: 30 Декември, 2018, 21:02:15 »
Валери, по груба сметка (от моя опит), ако платиме тези 147.5 е. , с куриерските разходи до Белене ще ти излезе около 350 лв.?...
За мен са много тези пари, а и все пак това е само говорител, не радио  ::) .

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: "Telefunken 40W Spezial"
« Отговор #59 -: 30 Декември, 2018, 21:10:47 »
То и радиото са само едни лампи :) . Бъзикам се разбира се! И аз не бих дал толкова за говорителя само.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
1617 Прегледи
Последна публикация 04 Август, 2017, 23:41:14
от радиото
64 Отговора
13233 Прегледи
Последна публикация 02 Февруари, 2020, 20:15:46
от dragan
23 Отговора
3618 Прегледи
Последна публикация 26 Август, 2021, 20:25:26
от Любо Божков
17 Отговора
2572 Прегледи
Последна публикация 16 Ноември, 2021, 21:51:06
от navi
34 Отговора
3650 Прегледи
Последна публикация 08 Април, 2023, 22:23:49
от dragan

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |