| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Декодер за цифрова телевизия  (Прочетена 2450 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maringodinov

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 44
  • Населено място: Дупница
Декодер за цифрова телевизия
« -: 22 Май, 2014, 19:42:58 »
Здравеѝте колеги,имам декодер Siemens Gigaset M340 T EPG.Въпросът ми е знае ли някоѝ дали има MPEG4,т.е. дали е пригоден за България?Тунера е внесен от Испания и няма дистанционо!Благодаря предварително !

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: Декодер за цифрова телевизия
« Отговор #1 -: 22 Май, 2014, 20:02:59 »
Марине, взимаш инструкцията за употреба и четеш , ето тук е :
http://diplo-best.com/review/SIEMENS/GIGASET%20M340T
на страница 62 е записано
Sistema: MPEG-2 ISO/IEC 138 18-2, MPEG-2 MP@ML
при нас за съжаление системата за кодиране е МПЕГ-4
което означава ,че НЕ СТАВА,
щото и аз имам една солидна група пенсионери комшии и търся евтини декодери за тях следя в базара , обикновено евтините декодери от Европа са с МПЕГ-2 декодер и не стават, та така няма евтин кеф дге  :hi:

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Декодер за цифрова телевизия
« Отговор #2 -: 23 Май, 2014, 10:29:50 »
Мдаа, не става, и аз имам един стронг закупен през 2008 когато още беше тестовото излъчване в софия на MPEG-2 и сега вече за нищо не служи. Явно ще му използвам кутията за някой проект, за нищо друго не става.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен maringodinov

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 44
  • Населено място: Дупница
Re: Декодер за цифрова телевизия
« Отговор #3 -: 25 Май, 2014, 18:40:52 »
Благодаря на Симо и на Ориго за съдеѝствието.Бъдете здрави!Пожелавам ви успехи във всичко!С приятелски поздрави-Марин.Предлагам краѝ на тази дискусия.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |