| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Питане за 2 касетни дека  (Прочетена 1011 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gruyo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 281
  • Населено място: София
  • Конювишки джентълмен
Питане за 2 касетни дека
« -: 15 Април, 2014, 10:21:23 »
Здравейте , имам  два дека за поправка  Сименс  RC777 и Telefunken TC 650 M Сименса е  по скоро за  профилактика и   настройка а Телефункена е   за поправка на електрониката за   механиката (свири   но  не  прибира  лентата и  не  пренавива  напред   ,назад  пренавива )и за профилактиране  на самата  механика   .Та  на въпроса   има   ли някой дето да се наеме да ги поправи ,става дума за  София  .И понеже  съм  от "бедните работещи "тоест  с парите работата е зле  и съм  събрал  разни  неща  като  например   3 глав дек Денон  идеален и Ресивър  Кенууд  и други  неща  от аудиотехника .Някой да се наеме да  ги поправи деците и да се спазарим за  бартер за  някои  мои  неща  или ако парите са  в  разумни граници да си платя !!!  :blush: :blush: :blush: Предложения  на  лични и не само там   Имам схеми и на двата дека !! Просто  вече  не  виждам добре  и не  искам да пипам 
« Последна редакция: 15 Април, 2014, 10:41:22 от gruyo »
Удрииии!!

Неактивен gruyo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 281
  • Населено място: София
  • Конювишки джентълмен
Re: Питане за 2 касетни дека
« Отговор #1 -: 15 Април, 2014, 16:31:51 »
Благодаря за вниманието  темата е изчерпана  :hi:
Удрииии!!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |