| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Закупуване на кече от къде в София  (Прочетена 2200 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Здравейте, трябва ми кече или филцова подложка за притискане на лентата към главата на магнетофон. Дебелината трябва да е около 1 - 1.5мм. Чудя се къде в София се продава такова нещо от което мога да си изрежа необходимото ми кече, т.е. лист с тази дебелина. Ако някой е виждал някъде да се продава такова нещо, ще се радвам да сподели.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3325
  • Населено място: София
Re: Закупуване на кече от къде в София
« Отговор #1 -: 17 Март, 2014, 19:42:24 »
Освен ако не искаш да си купиш 2 квадрата минимум, намери някой озвучел дето има съдрани колони да си отрежеш, или някъде където правят тапицерии за автомобили там ползват филц, ще ти подарят една изрезка за твоите цели...
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Закупуване на кече от къде в София
« Отговор #2 -: 17 Март, 2014, 22:37:33 »
В колоните до колкото знам се ползва само вата, не знам да се слага кече или филц, виж за авто тапицера е по-добра идея.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3325
  • Населено място: София
Re: Закупуване на кече от къде в София
« Отговор #3 -: 18 Март, 2014, 01:18:35 »
озвучителните ги трапицират с филц..
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: Закупуване на кече от къде в София
« Отговор #4 -: 18 Март, 2014, 08:11:47 »
И друг път съм писал:от говорител се изрязва с бръснарско ножче.Много говорители имат отпред към захвата с челната дъска.Няма да се наруши автентичността защото парченцето е малко.Изпитано!

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Закупуване на кече от къде в София
« Отговор #5 -: 18 Март, 2014, 13:57:55 »
Трябва да е по-широко, не съм виждал досега високоговорител с толкова широко кече.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |