| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Красота...  (Прочетена 930 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goldib

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 243
  • Населено място: Пловдив
Красота...
« -: 17 Декември, 2016, 23:05:25 »
На пазар     

dakata.radio

  • Гост
Re: Красота...
« Отговор #1 -: 17 Декември, 2016, 23:13:42 »
Страхотно е! :good:

Неактивен stoi

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 221
  • Населено място: Кричим
    • www.ev-bg.com
Re: Красота...
« Отговор #2 -: 18 Декември, 2016, 18:49:21 »
За секунди не ви ли хваща и вас яд докато гледате видеото, че не сте се родили там ? По нашите ширини такива "пазари" е не възможно да се случат  :-[ Тук единствените подобни места са битаците , където трябва да се занимаваш с въшливи мангали, или складовете за втора у-ба, където пак подобни  индивиди внасят изхвърлени боклуци 4-та употреба от запад. ???

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Красота...
« Отговор #3 -: 18 Декември, 2016, 18:50:42 »
Не! От тяхна позиция ще друго! Щастлив съм където съм!
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3541
  • Населено място: Варна
Re: Красота...
« Отговор #4 -: 18 Декември, 2016, 19:07:10 »
Интересни неща има,повечето са в оригиналния вид.На изложението в Казанлък имаше Пионер боядисан с боя и налепени лепенки с пречупени кръстове :) После видях подобен в продавалника.Явно има балами да го купят :) Това на видеото явно е някакъв ежегоден пазар и не е постоянен.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3904
Re: Красота...
« Отговор #5 -: 18 Декември, 2016, 20:14:50 »
Направи ми впечатление високите цени, най-вече на радиото с Трите прасенца  :) , мисля, че трябва да е "Емерсон". Те са произвеждали и модела с Мики Маус, Снежанка и джуджетата и т.н., като фигурките са от дърво.

Неактивен e-sea

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 30
  • Населено място: Варна
  • 0899863422
Re: Красота...
« Отговор #6 -: 18 Декември, 2016, 20:23:03 »
Подобни базари са всяка седмица на стотици места при хубаво време. Колекции се продават почти непрекъснато на търг, има неща, от които ум да ти зайде, и цените са много, много ниски. Преди дни се продадоха 10 огромни Зенита за общо 400 долара...Но никой не праща, особено към чужбина, почти винаги в условията стои pick up, вземане от място, а и цените на транспорта са килър...

Неактивен e-sea

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 30
  • Населено място: Варна
  • 0899863422
Re: Красота...
« Отговор #7 -: 18 Декември, 2016, 20:48:26 »
Само за инфо за обемите- тия,  около хиляда екземпляра се продадоха на търг през септември:

http://epaper.bostonglobe.com/BostonGlobe/article_popover.aspx?guid=8fff6c20-5276-4766-9334-3231b1a24dce

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Красота...
« Отговор #8 -: 19 Декември, 2016, 11:45:14 »
красота :) особенно ми допаднаха миниятюрните къщички  :)  сигурно имат и за телевизори такива битаци :) ?

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |