| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Плат за радиоапарат  (Прочетена 1989 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Плат за радиоапарат
« -: 14 Ноември, 2013, 19:31:02 »
Преди време прочетох тук в една тема , че на Пиротска  в СФ има магазини дето продавали плат годен за декорация на стари радиоапарати.  Предишната седмица доста обикалях по Пиротска и пресечките и но за съжаление не намерих такъв плат .Ако някой от колегите знае къде ТОЧНО в СФ може да се намери плат за декорация на стари радиоапарати ,ще му бъда благодарен ако ми каже . :hi:

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Плат за радиоапарат
« Отговор #1 -: 14 Ноември, 2013, 20:48:18 »
От тук съм си вземал често и съм доволен.
https://maps.google.com/?ll=42.701365,23.319077&spn=0.001062,0.001725&t=m&z=19&layer=c&cbll=42.701413,23.319105&panoid=bUUoeFeW209Zfxw8J6Cp4g&cbp=12,119.37,,0,-3.94
Много пъти бях обяснавал, сега давам точния линк, дано го намериш. Намира се на "Женски Пазар".
Дано само покрай ремонтите и разкопките които правят там сега не са сринали магазинчето. Успех!
п.п. Ако пък толкова не намериш, ще ти отрежа едно парче от тези които имам. Пиши ми на "Лични" да ти покажа какви десени имам налични.
Омраз!

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Re: Плат за радиоапарат
« Отговор #2 -: 15 Ноември, 2013, 22:02:52 »
За магазинчето за "Трикотаж" с железните решетки ли става въпрос?

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |