| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Питане за куплунг канон ама не съвсем.  (Прочетена 1471 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 931
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Имам за задача да подкарам един модул, генератор. Куплунга му за връзка е специален. Поне аз не съм виждал такъв. Прилича на канон с 15 извода двуредов но със коаксиален куплуг в средата за изхода на генератора. Въпросът е виждал ли е някой такъв и от къде може да се намери? И може ли въобще? Тука в нета видях някой е пробил един канон с дрелка и е приспособил. Като вариант добре, но ми се ще оригинален куплунг.
180029-0180031-1
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1986
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Питане за куплунг канон ама не съвсем.
« Отговор #1 -: 10 Август, 2024, 21:51:37 »
https://www.mouser.bg/c/connectors/d-sub-connectors/d-sub-mixed-contact-connectors/?contact%20arrangement=11W1
Намираш си търсения и после пишеш на Комет, ще го доставят!
 :hi:
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 931
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Питане за куплунг канон ама не съвсем.
« Отговор #2 -: 10 Август, 2024, 22:55:07 »
Благодаря ти намерих го. Егати гаднярите искат ми 20 евра за доставка, а то струва 6,50. Има само експресна, няма други опции. Комет в Берлин не ми върши работа. Много тъпо, сега и аз ли да си купя един канон за 1-2 евра и да му пробивам дупка и слагам СМА куплунг преходник вътре. Първо ша са пробвам с дрелката и ако не стане ще поръчам, де ще ходя.
« Последна редакция: 10 Август, 2024, 23:02:34 от shri »
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1336
  • Населено място: София
Re: Питане за куплунг канон ама не съвсем.
« Отговор #3 -: 11 Август, 2024, 07:57:00 »
Сигурен съм че ги има локално. Когато живееш в една държава, първото е да намериш добър автомаханик и снабдител на евтини електронни елементи! Не знам от колко време си в Германия, но от трите държави в които съм живял, тази две неща никога не са ми е отнемали повече от година. Разбира се с времето се откриват все повече и повече. 8)

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 931
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Питане за куплунг канон ама не съвсем.
« Отговор #4 -: 12 Август, 2024, 11:37:29 »
Странно не го намирам. Или са със дупки за изводите и игличка по средата или дупка по средата и иглички за изводите. Такъв само с дупки не намирам или по снимките на маузер нищо не се разбира в даташита е дадено много неясно. Ако някой знае да коже кой е точно. Прилагам един даташит от ЕДАК. Не ми се рискува да дам 35 евра за нещо дето няма да ми върши работа.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 931
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Питане за куплунг канон ама не съвсем.
« Отговор #5 -: 12 Август, 2024, 13:02:44 »
Реших да питам тия от мозер да видим какво ще кажат.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |