| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Новата ми придобивка днес от битака  (Прочетена 1023 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Днес от битака в Русе се сдобих с Uher 1000 watt.За 8  лева усилвателя с тунера в един корпус.Отрязана е частта с дека и диска.Работи добре.Не намирам данни колко вата е и чесъотна характеристика.Отрязан е кабела за връзка с 18 жила.Каква е организацията по пинове на кабела.Слагам картинка от нета на цялата уредба.Не намирам нищо за колоните дори и картинка.Моя е черния но на белия се вижда добре.

Неактивен yooo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 182
  • Населено място: София
Re: Новата ми придобивка днес от битака
« Отговор #1 -: 02 Май, 2021, 19:11:51 »
Премери тока и напрежението на крайния усилвател и ще получиш приблизително мощността .

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: Новата ми придобивка днес от битака
« Отговор #2 -: 02 Май, 2021, 21:47:01 »
има много начини да определя мощността дори като видя с какво е изпълнено крайното стъпало и с какво напрежение е захранено.Може и по консумираната мощност но не я пише.Без да го отворя няма да мине.

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Населено място: София
Re: Новата ми придобивка днес от битака
« Отговор #3 -: 03 Май, 2021, 09:41:37 »
Снимките които си дал са толкова малки, че не може да се прочете модела.

Неактивен NHB

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 902
  • Населено място: Варна
Re: Новата ми придобивка днес от битака
« Отговор #4 -: 03 Май, 2021, 15:38:35 »
Може и без да отваряш, пимерно с осцилоскоп от връх до връх при ограничение на сигнала на изхода ще видиш колко е захранването. Но трябва да знаеш и импеданса на говорителите

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |