| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Радио за подарък  (Прочетена 463 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ian

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 248
  • sandacite@abv.bg
Радио за подарък
« -: 06 Април, 2020, 23:24:34 »
      Здравейте и бъдете здрави, колеги!  :hi:

Както се подразбира от заглавието, търся радио за подарък на близък приятел!
Той не е българин, но е запален раиолюбител и би искал да си купи старо българско лампово радио, да си го ремонтира сам и да си го запази като семейна вещ.
Естествено радиото, което ще купя за него ще му е подарък от мен, не само защото той е прекрасен и широко скроен човек, но и да има за спомен нещо от България и да показва на приятелите си нещо направено в България, от времето когато са се произвеждали Български радиоапарати.
Първоначално, когато ме попита за радио, веднага ми се прииска да му купя някое предвоенно радио от рода на Тулан или Адмираль, но първо те са скъпи, когато са в добро състояние и второ едното от условията е, радиото да е малко, да може да се по бере в чимадан :) , защото ще лети със самолет :)  Хубаво е радиото да е в дървена кутия, защото ще е по-красиво след реставрацията и...абе по-готино е!
И така вниманието ми е насочено към най-малките български приемници в дървена кутия от рода на Мир, Септември, Дружба и т.н... Чудесно ще е и да има "магическо око"  :)
Радиото трябва да е със здрава скАла, да има заден капак, що годе здрава кутия, да е комплектно (лампите могат да правят изключение), да има здрав бубинен блок, да не е ядено от мишки, абе всички се сещате, какво има в предвид, е разбира се може и да не работи  :)
   Колеги, ако някой има такова или подобно за продаване, моля нека ми пише на ЛС, или тел/вайбър 0899980633, или пък ако се сеща за някакво друго подобно предложение ще се радвам да го чуя, всеки е свободен да пише, каквото сметне за добре. 
И не на последно място ценовия клас да е около 50-60 лв., все пак се задава икономическа криза  :)
Благодаря на всички отзовали се, както и на всички имали търпението да изчетат всичко това, но каузата е благородна!
Бъдете здрави!  :hi:
 



 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |