| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Моят радио кът  (Прочетена 2659 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dakata.radio

  • Гост
Re: Моят радио кът
« Отговор #15 -: 15 Юли, 2018, 00:20:47 »
Не живеем на Екватора все пак. Откъде чак пък такава влага? Иначе - да, работи, но май трябва профилактика. "Швабина" ще го съхранявам някъде вътре, макар че не знам точно къде. Вече съм се отрупал с радиа. :)

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1986
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Моят радио кът
« Отговор #16 -: 15 Юли, 2018, 08:15:53 »
 :drinks: Не спираш да изненадваш! БРАВО! Всичко е страхотно. А ти си един истински колекционер!
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

dakata.radio

  • Гост
Re: Моят радио кът
« Отговор #17 -: 15 Юли, 2018, 11:05:26 »
Благодаря, Биляне! Уча се от вас. :hi:

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1127
  • Населено място: София
Re: Моят радио кът
« Отговор #18 -: 15 Юли, 2018, 12:44:47 »
Потърсих такова нещо в магазина, но казаха, че се нанася само върху нелакирана дървена повърхност.
Препарата се нанася с четка или пулверизатор вътре в кутията на апарата и червеите измират. От вън може да обработиш със спинцовка дупките. В моя Орион 411 до скоро се ръсеше дървесен прах, но след като го намазах отвътре с Бохемит, престана. Този препарат използвам доста години и до сега няма оцелели животни в апаратите ми. Прави ми впечатление , че най-много червясват Орионите, вероятно още в завода овкусяват някак си дървесината. :rofl:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |