| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Наръчник на радиолюбителя помощ за инфо от страница  (Прочетена 965 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 931
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Привет на всички. Търся помощ от някой, който има 1 том на справочник на радиолюбителя. Имам дежавю формат на справочника но скана не е много качествен и не се четат всички стойности на елементите. Интересувам се от продуктдетектора с полевак публикуван на страница 289. Ако мже някой да снима снима качествено страницата и да я качи, ще съм много благодарен. Прикачвам снимка със страницата където се вижда за какво говоря. Например резистора от гейта към маса 1Ком лие 1Мом ли е ба лиго.......
61734-0
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен veso74

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 350
  • Населено място: Силистра
  • LZ2WSG
С телефона - толкова. Ако имаш нужда, ще сканирам. :)
(Форумът ми намали снимката до 248 кБ, а качих 3 МБ, дано се чете и така)

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3549
  • Населено място: Варна
Дърпай.Архива е с по четлив.Телефона на Веско по добър от моя скенер :good: ако се качват като картинки системата ги намаля автоматично.В архива трябва да са с нормална големина :)

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 931
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
 :) Благодаря! 1Мом е значи. Абе хубаво е да се направи един качествен скан на тази книга но това само по желание. Този койтое качен в нета явно е бил правен от кофти печатан екземпляр на книгата или кофти скенер. :drinks:
« Последна редакция: 20 Ноември, 2016, 11:14:27 от shri »
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |