| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Регистрация в и бей  (Прочетена 7757 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ubl1

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 58
  • Населено място: пловдив
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #15 -: 03 Ноември, 2014, 19:28:45 »
А какво е радиото което търсите ?
Стана ми интересно.

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #16 -: 04 Ноември, 2014, 09:26:40 »
Радиото е това.
20467-0

Неактивен Radio208

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 510
  • Населено място: Пазарджик
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #17 -: 04 Ноември, 2014, 11:00:15 »
Колко лева е доставката на подобно радио от Германия и от Англия ?

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #18 -: 04 Ноември, 2014, 11:35:01 »
Цената на доставките в ebay са изписани под всеки артикул. Всеки продавач определя сам колко и ДАЛИ да изпраща до България. Обикновено немците НЕ изпращат, има и изключения за по-дребни неща.

Неактивен bxd

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 275
  • Населено място: София
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #19 -: 04 Ноември, 2014, 15:58:42 »
Има една хитрина с доставката специално от Англия и Германия. Една бг фирма се занимава с това, казва се gabco и доставката става МНОГО по-евтина. Досега съм поръчвал няколко пъти и всичко винаги е било тип-топ. Идеята е, че те ти дават адрес в германия/ UK, където инструктираш да ти пратят стоката от ибей. Оттам те си я взимат и я докарват до БГ. Така могат да се пазаруват и неща, които не са обявени за доставяне до БГ.
Сигурно има и други такива фирми, но аз тази знам :)
*** Търся: Telefunken 664WK *** Реставрирани: Хармония 20; Концерт; Симфония; Tesla 606 A; VEF Radio; Ригонда Моно-> Стерео; Мелодия 11; Романс; Мелодия 14 стерео *** Чакащи за реставрация: Loewe Opta 2367W *** Чакащи реставрация: <<няма>> :( ***

Неактивен Gabo

  • Собственикът на Sandacite.com
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 650
  • Населено място: Пазарджик
    • https://www.nesiprav.com
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #20 -: 04 Ноември, 2014, 20:14:28 »
Колега, не че нещо, ама не е срамно човек да чете от време на време какво са писали във форума другите, хеле пък ЯЗ. :writer:
Па по-подир да споделя 'хитринки' :crazy:

Аз например, съм създал раздел "ПРАВИЛА И ПОЛЕЗНИ СЪВЕТИ ЗА УПОТРЕБА НА ФОРУМА"
В същият този раздел има цифром и словом 5 (пет) теми, последната от която се именува :
Как да поръчваме стоки, доставяни само за Англия или Германия
А познай, коя фирма съм споменал БЕЗПЛАТНО там на 05 Януари, 2013?!?
/Първият познал печели /

Неактивен bxd

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 275
  • Населено място: София
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #21 -: 04 Ноември, 2014, 21:01:12 »
Ами много се извинявам, знам че е кофти, когато се повтаря информация, особено когато е систематизирана от грижовен модератор в добре  обособени теми, но разбери ме и мен, простия "нечетящ" потребител...
Не мога всеки път, когато пускам тема в някой от десетките форуми, в които членувам да препрочитам правилата, важните теми и т.н. Просто видях, че фокусът на темата се премества към доставката и реших да споделя моя скромен любителски опит...
*** Търся: Telefunken 664WK *** Реставрирани: Хармония 20; Концерт; Симфония; Tesla 606 A; VEF Radio; Ригонда Моно-> Стерео; Мелодия 11; Романс; Мелодия 14 стерео *** Чакащи за реставрация: Loewe Opta 2367W *** Чакащи реставрация: <<няма>> :( ***

Неактивен bojitchko

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 524
  • Населено място: София
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #22 -: 04 Ноември, 2014, 21:26:29 »
доставката става МНОГО по-евтина

Виж това не е верно, щото плащаш за доставката до фирмата, а после и на фирмата. А фирмата прибираше по 4.00лв. на кило. Сега го намалиха, но пак е много. Едно радио си тежи бая... :)

Неактивен Gabo

  • Собственикът на Sandacite.com
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 650
  • Населено място: Пазарджик
    • https://www.nesiprav.com
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #23 -: 04 Ноември, 2014, 22:40:38 »
4 лв от Германия и 2 лв от Англия на Килограм е много? Извинявай, би ли проверил алтернативните методи за доставка - Еконт, Спийди, БГ пощи? Радиоприемниците тежали - ми ще тежат, нали навремето тежки са ги правили.
А и в края на краищата на който му е скъпа доставката - ей къде е Европата - Мано се метна на колата и докара цял багажник сандъци, две години барем ще ги стяга :)
Ти ако знаеш по-еФтин метод за доставка, моля, сподели  :spam:

Неактивен bojitchko

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 524
  • Населено място: София
Re: Регистрация в и бей
« Отговор #24 -: 05 Ноември, 2014, 21:07:58 »
Не, не, не казвам, алтернативата е по-приемлива, но магнетофон от 20 и кусур кила, доставен от Германия, си е сума неподходяща за български колекционер.  :)  Ходът на Мано съм го мислил, но няма къде да ги складирам. А в Германия съм бил през 80-те години и си донесох купища уредби.

Забравих да спомена, ползвам Габко от 2 години.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |