| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Респром Т202 -индикатор за ниво на сигнал  (Прочетена 2507 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikbr

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 11
  • Населено място: Стара Загора
 Здравейте, имам въпросното тунерче работи нормално само че индикатора за ниво на сигнала при обхвати УКВ показва до край или леко премигва последният сегмент(червеният диод).При СВ,ДВ,КВ, не показва нищо.Ако някой знае какъв е проблемът моля да сподели .Стерео декодера си работи нормално.Имам схема на Т202

Неактивен amateur

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 4
  • Населено място: Варна
Re: Респром Т202 -индикатор за ниво на сигнал
« Отговор #1 -: 05 Ноември, 2013, 15:02:04 »
Аз имам същият тунер и на УКВ светят всички диоди.На другите обхвати няма толкова мощен сигнал,за да светят всички диоди.Така,че притесненията ти са неоснователни ;)

Неактивен nikbr

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 11
  • Населено място: Стара Загора
Re: Респром Т202 -индикатор за ниво на сигнал
« Отговор #2 -: 05 Ноември, 2013, 21:54:41 »
Благодаря ,мислех си ,че ниво индикатора се е повредил,иначе свири добре в тандем с У202 и колонки Techniks SB-F820.За радио апаратура клас2 се справят отлично.Пуснал съм темата в друг раздел,ако може модераторите да я преместят на нужното място.Извинявам се за допуснатата грешка

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |