| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Колеги в района на Разлог  (Прочетена 953 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DVS

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 141
  • Населено място: София
Колеги в района на Разлог
« -: 18 Юли, 2023, 08:15:40 »
Ако има колеги в района на Разлог, в края на месеца, след морето, ще правя едно разчистване и не знам, какви боклуци ще изнеса от плевнята.

Ще се опитам да кача и снимки, а ако нещата са интересни за някой - да идва с каруцата и да товари.

Намирам се на 12 км от Разлог, така че трябва да пришпорите магаретата и както се казва, който свари, той ще натовари :D


Неактивен DVS

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 141
  • Населено място: София
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #1 -: 25 Юли, 2023, 12:26:20 »
Поради липса на желаещи това излязло от употреба ЕЕО отива на боклука. Много странно - няма на кого дори да го подариш :-)

Неактивен pansim

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 626
  • Населено място: Сандански
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #2 -: 25 Юли, 2023, 15:53:18 »
Че кое му е странното...
Това са неща които нямат реално приложение в днешния свят, освен за ограничена група хора, болни на тема носталгия
Пускай в кофата. :drinks:
http://iza99.com/
Българска заваръчна техника с 5 години гаранция
Ремонт на заваръчно оборудване - 0887607722

Неактивен bobi mw

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 578
  • Населено място: Плевен
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #3 -: 25 Юли, 2023, 17:46:53 »
Това са неща които нямат реално приложение в днешния свят
Чак сега ми просветна как сам си пиша в темата за предавателя 576kHz,темата за радиоточки и т.н.Ти ми отвори очите наистина че неща които нямат приложения днес няма и интерес към тях.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3541
  • Населено място: Варна
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #4 -: 25 Юли, 2023, 17:51:54 »
Защо да няма приложение и интерес,за мен е интересен У202.Обаче е далече и сложно да пътувам.Уви.Едва ли ще му се ходи до куриер.

Неактивен Radist

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 152
  • Населено място: Монтана
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #5 -: 25 Юли, 2023, 18:00:04 »
Като гледам и радиоточка си приготвил за изхвърляне.Е да интерес към радиоточки тук в форума има само един колега.Наистина интересите се преобърнаха към компютърна техника което го наблюдавам от известно време.

Неактивен Любо Божков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1625
  • Населено място: с. Ресен общ. В.Търново
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #6 -: 25 Юли, 2023, 19:03:47 »
...Е да интерес към радиоточки тук в форума има само един колега.Наистина интересите се преобърнаха към компютърна техника което го наблюдавам от известно време.
Защо само един? Това, че не пишат не означава, че няма заинтересовани.
А относно обявата също проявявам интерес, но не чак до там, че да тръгна за Разлог.

Неактивен bobi mw

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 578
  • Населено място: Плевен
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #7 -: 26 Юли, 2023, 12:00:14 »
Ами Краси е прав.Никой няма тема в колекция където представя радиоприемници и покрай тях и радиоточки.Аз съм единствен по рода си който се занимавам с точки и в темите си само спамя съдя и по брой преглеждания когато пусна нов пост.За Видинският предавател е същото само спам и колегата е прав че гледат съвременото.Гледам и на Баткоце темата за телефоните е нещо подобно.Ама ако има тема нещо за Правец16 тогава нещата ще се друго яче.Колкото и да отричаме сякаш и тук вече леко по леко се преминава на по съвременни стари техники.

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #8 -: 27 Юли, 2023, 23:03:49 »
Аз също имам интерес към някой неща, но Разлог ми е далече, ако има някакъв друг начин, и ако все още не е късно...
Омраз!

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 609
Re: Колеги в района на Разлог
« Отговор #9 -: 28 Юли, 2023, 10:27:36 »
Колеги,нещата се промениха.Вече не са проблем частите.Дебнат те отвсякъде.Има битаци,кофи за отпадъци,градинки и чужбина.За чужбина да не говорим,хваща ме яд какви работи изпускам,но пуста гордост и липсата на транспорт.Най-често е въпроса като го направиш и ремонтираш,за какво ти е ?Подаряваш ама не всичко можеш да подариш!Например кафе машинка с помпа,ама от 1991 година е обидно да я подаряваш,нищо че е португалска.И я складираш,складираш докато имаш място ама после!Все заделяме  елементи за части ама къде ще ги влагаме!Това е проблема-какво да правим голямото имане?
Още ми е съвестно,ката ученик майка ми ме заведе за абитюренски костюм в Добрич.Аз пък си купих един транзистор за 8лв SFT214 и така не го употребих никъде.А майка ми е работила ден и половина тогава за него.Изтърпя ме,нищо не каза.Та такива работи!Сега живеем във времето на боллука.Сега проблемите ни са от друго естество.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |