| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: MENDE  (Прочетена 2902 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен faraon4eto

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 147
  • Населено място: ВРАЦА
MENDE
« -: 12 Ноември, 2019, 17:45:28 »
Не моо са запра нов вид убавец, красавец, интелектуалец. Но се човек да си има ядове. Спукали са скалата глупаците.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3904
Re: MENDE
« Отговор #1 -: 12 Ноември, 2019, 18:23:25 »
Колега, показваш все хубави апарати, браво. Относно скалата, смятам, че може да се залепи добре без да се забелязва много. Всъщност, аз бих я залепил с някакво моментно лепило (локтайт-"супер атак" примерно), като я поставя на равна повърхност, парче стъкло, покрито с найлон, примерно, за да не се залепи скалата за стъклото, обърната с надписите нагоре. 

Неактивен faraon4eto

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 147
  • Населено място: ВРАЦА
Re: MENDE
« Отговор #2 -: 12 Ноември, 2019, 18:29:50 »
Не татко казва ако ще е боб да е пръжен ще я направа на ново.

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: MENDE
« Отговор #3 -: 12 Ноември, 2019, 18:30:04 »
Недей със секундно аз съм правил тази грешка, след време се одлепва и остава много кофти следа. Има специални лепила за стъкло ,които се втвърдяват на слънчева или UV светлина и не личат изопщо, но са скъпички, аз за една малка опаковка платих 15 лева  :)

Неактивен faraon4eto

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 147
  • Населено място: ВРАЦА
Re: MENDE
« Отговор #4 -: 12 Ноември, 2019, 18:49:45 »
Онзи ден един приятел направи на Звезда 54 чисто нова скала останах изумен. Така че ще ми я направи на ново и ще я снимам после.  :good:

Неактивен argonavt

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 223
  • Населено място: Ботевград
Re: MENDE
« Отговор #5 -: 12 Ноември, 2019, 20:38:29 »
Радиото е много хубаво и запазено . Аз бих си оставил автентичната скала , защото е запазена и четлива . Важно е да не клопа и да е прилепена добре в рамката на радиото , дори не бих я и лепил в случая . Какво като е спукана . „ И напълно съм сигурен , че радиото ще работи добре и ще лови станций и със спукана скала ” Имах до скоро едно ” пионерче ” без скала и работеше добре , щото вълните влизаха направо през отвора . Пионерчето вече си има нова скала благдарение на колега от форума . Е , малко се пошегувах с отвора и вълните но новата скала е перфектна !
0889 926 079 / 0723 66 447

Неактивен faraon4eto

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 147
  • Населено място: ВРАЦА
Re: MENDE
« Отговор #6 -: 12 Ноември, 2019, 20:43:33 »
 :drinks: Бате Васко ще я сменя искам да имам 20 радия но все едно сега излизат от Завода наздраве за твое здраве :drinks:

Неактивен argonavt

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 223
  • Населено място: Ботевград
Re: MENDE
« Отговор #7 -: 12 Ноември, 2019, 22:58:23 »
Пешко, как разбра че доказвам въздействието на „ Блек рама ” Установявам че въздействието е положително но в границите на нормалното , даже нулира процесора . За тва не бъди перфекционист като мен и много от колегите тук ,  защото това е много трудно и не е за всеки ! Поздрави на всички !
« Последна редакция: 12 Ноември, 2019, 23:18:11 от argonavt »
0889 926 079 / 0723 66 447

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
14 Отговора
2167 Прегледи
Последна публикация 15 Януари, 2021, 11:48:17
от dragan

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |